Springfield Armory PI9134LCA 1911 Loaded Target *CA Complaint 9mm Luger 9+1, 5" Stainless Match Grade Barrel, Serrated Slide & Frame w/Beavertail, Crossed Cannon Cocobolo Grip
$1,081.25
product code:SPR PI9134LCA
UPC:706397913175
Brand:Springfield Armory USA
View more from Springfield Armory USA
availability: Available In Warehouse
Note: This product must be shipped to an Federal Firearms Licensed Dealer(FFL Dealer)
| Action | Single Action |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber Gauge | 9mm |
| Family | 1911 Style Pistol Series |
| Finish | Stainless |
| Finish Type | Stainless Steel |
| Frame | Steel Frame |
| Grip Type | Cocobolo Grips |
| Magazine | 2 9 rd. |
| Manufacturer Model No | PI9134LCA |
| Model | Loaded Target |
| Overall Length | 8.6" |
| Sights | Adjustable |
| Stock Frame Grips | Steel Frame Cocobolo Grips Steel Frame |
| Type | Semi-Auto Pistol |
| Weight | 41 oz. |
| Type | Pistol |
| Action | Single |
| Caliber | 9mm Luger |
| Barrel Length | 5" |
| Capacity | 9+1 |
| Safety | Manual/Grip |
| Grips | Cocobolo |
| Sight Configuration | Adjustable Target |
| Weight | 41 oz |
| Frame Finish | Stainless Steel |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Barrel Type | Stainless Steel Bull Ramped |
| Slide Description | Stainless Steel |
| Case Type | |
| Sight Style | Adjustable |
| Barrel Length Range | 5.00" to 5.99" |
| Weight Range | 32.00 oz to 47.99 oz |
We'd love to hear your feedback!
Please take a moment to share your thoughts on the product. Your review will help others make informed decisions and allow us to continue improving our products and services.
| struct | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cause |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Detail | The cause of this exception was: java.io.FileNotFoundException: C:\home\skunkbeartactical.com\wwwroot\data\Springfield Armory USA.json (The system cannot find the file specified). | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Message | An error occurred when performing a file operation read on file C:\home\skunkbeartactical.com\wwwroot\data\Springfield Armory USA.json. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| RootCause |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| StackTrace | coldfusion.tagext.io.FileTag$SingleFileOperationException: An error occurred when performing a file operation read on file C:\home\skunkbeartactical.com\wwwroot\data\Springfield Armory USA.json. at coldfusion.tagext.io.FileUtils.readFile(FileUtils.java:1206) at coldfusion.tagext.io.FileTag.read(FileTag.java:576) at coldfusion.tagext.io.FileTag.doStartTag(FileTag.java:393) at coldfusion.runtime.CfJspPage._emptyTcfTag(CfJspPage.java:5083) at cfvendproduct2ecfm1958505949._factor41(C:\home\skunkbeartactical.com\wwwroot\vendproduct.cfm:1178) at cfvendproduct2ecfm1958505949._factor57(C:\home\skunkbeartactical.com\wwwroot\vendproduct.cfm:1173) at cfvendproduct2ecfm1958505949._factor63(C:\home\skunkbeartactical.com\wwwroot\vendproduct.cfm:2) at cfvendproduct2ecfm1958505949.runPage(C:\home\skunkbeartactical.com\wwwroot\vendproduct.cfm:1) at coldfusion.runtime.CfJspPage.invoke(CfJspPage.java:251) at coldfusion.tagext.lang.IncludeTag.handlePageInvoke(IncludeTag.java:749) at coldfusion.tagext.lang.IncludeTag.doStartTag(IncludeTag.java:578) at coldfusion.runtime.CfJspPage._emptyTcfTag(CfJspPage.java:5083) at cfrouter2ecfm1707308022.runPage(C:\home\skunkbeartactical.com\wwwroot\router.cfm:24) at coldfusion.runtime.CfJspPage.invoke(CfJspPage.java:251) at coldfusion.tagext.lang.IncludeTag.handlePageInvoke(IncludeTag.java:749) at coldfusion.tagext.lang.IncludeTag.doStartTag(IncludeTag.java:578) at coldfusion.filter.CfincludeFilter.invoke(CfincludeFilter.java:65) at coldfusion.filter.ApplicationFilter.invoke(ApplicationFilter.java:613) at coldfusion.filter.RequestMonitorFilter.invoke(RequestMonitorFilter.java:43) at coldfusion.filter.MonitoringFilter.invoke(MonitoringFilter.java:40) at coldfusion.filter.PathFilter.invoke(PathFilter.java:162) at coldfusion.filter.IpFilter.invoke(IpFilter.java:45) at coldfusion.filter.ExceptionFilter.invoke(ExceptionFilter.java:97) at coldfusion.filter.ClientScopePersistenceFilter.invoke(ClientScopePersistenceFilter.java:28) at coldfusion.filter.BrowserFilter.invoke(BrowserFilter.java:38) at coldfusion.filter.NoCacheFilter.invoke(NoCacheFilter.java:60) at coldfusion.filter.GlobalsFilter.invoke(GlobalsFilter.java:38) at coldfusion.filter.DatasourceFilter.invoke(DatasourceFilter.java:22) at coldfusion.filter.CachingFilter.invoke(CachingFilter.java:62) at coldfusion.CfmServlet.service(CfmServlet.java:231) at coldfusion.bootstrap.BootstrapServlet.service(BootstrapServlet.java:311) at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.internalDoFilter(ApplicationFilterChain.java:199) at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.doFilter(ApplicationFilterChain.java:144) at coldfusion.monitor.event.MonitoringServletFilter.doFilter(MonitoringServletFilter.java:46) at coldfusion.bootstrap.BootstrapFilter.doFilter(BootstrapFilter.java:47) at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.internalDoFilter(ApplicationFilterChain.java:168) at org.apache.catalina.core.ApplicationFilterChain.doFilter(ApplicationFilterChain.java:144) at org.apache.catalina.core.StandardWrapperValve.invoke(StandardWrapperValve.java:168) at org.apache.catalina.core.StandardContextValve.invoke(StandardContextValve.java:90) at org.apache.catalina.authenticator.AuthenticatorBase.invoke(AuthenticatorBase.java:482) at org.apache.catalina.core.StandardHostValve.invoke(StandardHostValve.java:130) at org.apache.catalina.valves.ErrorReportValve.invoke(ErrorReportValve.java:93) at org.apache.catalina.core.StandardEngineValve.invoke(StandardEngineValve.java:74) at org.apache.catalina.connector.CoyoteAdapter.service(CoyoteAdapter.java:359) at org.apache.coyote.ajp.AjpProcessor.service(AjpProcessor.java:447) at org.apache.coyote.AbstractProcessorLight.process(AbstractProcessorLight.java:63) at org.apache.coyote.AbstractProtocol$ConnectionHandler.process(AbstractProtocol.java:935) at org.apache.tomcat.util.net.NioEndpoint$SocketProcessor.doRun(NioEndpoint.java:1826) at org.apache.tomcat.util.net.SocketProcessorBase.run(SocketProcessorBase.java:52) at org.apache.tomcat.util.threads.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1189) at org.apache.tomcat.util.threads.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:658) at org.apache.tomcat.util.threads.TaskThread$WrappingRunnable.run(TaskThread.java:63) at java.base/java.lang.Thread.run(Thread.java:842) Caused by: java.io.FileNotFoundException: C:\home\skunkbeartactical.com\wwwroot\data\Springfield Armory USA.json (The system cannot find the file specified) at java.base/java.io.FileInputStream.open0(Native Method) at java.base/java.io.FileInputStream.open(FileInputStream.java:216) at java.base/java.io.FileInputStream.<init>(FileInputStream.java:157) at java.base/java.io.FileInputStream.<init>(FileInputStream.java:111) at coldfusion.vfs.VFSFileFactory.getInputStream(VFSFileFactory.java:240) at coldfusion.tagext.io.FileUtils.readFile(FileUtils.java:1188) ... 52 more | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Suppressed |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| TagContext |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Type | Application | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| action | read | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| file | C:\home\skunkbeartactical.com\wwwroot\data\Springfield Armory USA.json | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||


