RHINO 60DS SAR 9MM 6" BK CA | CF340.276 CALIFORNIA COMPLIANT
product code:CF340.276
UPC:8053670717367
Brand:Chiappa
availability:Currently out of Stock
Notify me when this product comes back in stock
Note: This product must be shipped to an Federal Firearms Licensed Dealer(FFL Dealer)
| Action | Single Action |
| Barrel Length | 6" |
| Caliber Gauge | 9mm |
| Family | Rhino Series |
| Finish | Black Frame, Nickel Cylinder |
| Finish Type | Applied Finish |
| Frame | Alloy Frame |
| Magazine | |
| Manufacturer Model No | CF340.276 |
| Model | Charging Rhino 60SAR |
| Overall Length | 10.5" |
| Sights | Adjustable Fiber Optic |
| Stock Frame Grips | Alloy Frame Grey Laminate Alloy Frame |
| Type | Revolver |
| Weight | 2 lbs. |
We'd love to hear your feedback!
Please take a moment to share your thoughts on the product. Your review will help others make informed decisions and allow us to continue improving our products and services.


